27.08.2016
Česká liga žáků U 15, 3. kolo
Hradec K. vs. Příbram
Branky: Kočová 3x, Vyskočilová 2x, Branžovská
Příbram: Boukalová - Kopáčková, Vavrušková, Štěchová, Koubková - Řezáčová ( 61. Krejčová ), Kočová, Krůtová, Branžovská - Pilousková, Vyskočilová
Poprvé za nás nastoupili Řezáčová a Vyskočilová a Vavrušková, která se vrátila po dvouleté pauze. V utkání jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme svou ležérností neproměňovali nebo nás vychytala domácí brankařka. Utkání se hrálo ve vysokých teplotách a to se projevilo na úrovni zápasu. V prvním poločase jsme se prosadili čtyřikrát, když se trefili Branžovská, Kočová a Vyskočilová, která se trefila dvakrát. Domácí snížili v konci první půle, po individuální chybě naší obrany. Druhá půle se hrála již pouze z povinnosti, domácí tým moc hrát nechtěl. My jsme se přesto tlačili do šancí, ale pouze dvě jsme dokázali využít, a to Kočovou, která tak v prvním zápase vstřelila hattrick. Domácí hráčky nakonec dokázali využít naše hrubé chyby v obraně a snížily na konečných 4:6.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.