FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 14. kolo
Příbram vs. Hradec K.
Branky: Kočová 3x, Vyskočilová 2x, Branžovská
Hradec K.: Boukalová - Kopáčková, Vavrušková, Štěchová, Koubková - Řezáčová ( 61. Krejčová ), Kočová, Krůtová, Branžovská - Pilousková, Vyskočilová
Poprvé za nás nastoupili Řezáčová a Vyskočilová a Vavrušková, která se vrátila po dvouleté pauze. V utkání jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme svou ležérností neproměňovali nebo nás vychytala domácí brankařka. Utkání se hrálo ve vysokých teplotách a to se projevilo na úrovni zápasu. V prvním poločase jsme se prosadili čtyřikrát, když se trefili Branžovská, Kočová a Vyskočilová, která se trefila dvakrát. Domácí snížili v konci první půle, po individuální chybě naší obrany. Druhá půle se hrála již pouze z povinnosti, domácí tým moc hrát nechtěl. My jsme se přesto tlačili do šancí, ale pouze dvě jsme dokázali využít, a to Kočovou, která tak v prvním zápase vstřelila hattrick. Domácí hráčky nakonec dokázali využít naše hrubé chyby v obraně a snížily na konečných 4:6.
pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.