19.11.2016
Česká liga žáků U 14, 15. kolo
Plzeň vs. Příbram
Branky: Kočová 3x, Vyskočilová 2x, Branžovská
Příbram: Boukalová - Kopáčková, Vavrušková, Štěchová, Koubková - Řezáčová ( 61. Krejčová ), Kočová, Krůtová, Branžovská - Pilousková, Vyskočilová
Poprvé za nás nastoupili Řezáčová a Vyskočilová a Vavrušková, která se vrátila po dvouleté pauze. V utkání jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme svou ležérností neproměňovali nebo nás vychytala domácí brankařka. Utkání se hrálo ve vysokých teplotách a to se projevilo na úrovni zápasu. V prvním poločase jsme se prosadili čtyřikrát, když se trefili Branžovská, Kočová a Vyskočilová, která se trefila dvakrát. Domácí snížili v konci první půle, po individuální chybě naší obrany. Druhá půle se hrála již pouze z povinnosti, domácí tým moc hrát nechtěl. My jsme se přesto tlačili do šancí, ale pouze dvě jsme dokázali využít, a to Kočovou, která tak v prvním zápase vstřelila hattrick. Domácí hráčky nakonec dokázali využít naše hrubé chyby v obraně a snížily na konečných 4:6.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka