19.08.2007
Příbram vs. FK Bohemians
Branky: 4. Polodna, 25. Penc, 40. Huňa
Žluté karty: Navrátil, Nechvátal - Macháček, Hajník, Fenyk
Červené karty: 37. Hajník (Bohemians)
Rozhodčí: Moláček - Pospíšil, Hojsík
Příbram: Hruška - Pleško, Navrátil, Penc, Nohýnek (75. Hejdušek) - Šindelář, Nechvátal, Tarczal, Klesa (85. Milutinovič) - Huňa (70. Pilík), Polodna
FK Bohemians: Belaň - Macháček, Obermajer, Olejník (57. Šisler), Hajník - Jendruščák (32. Bartoš), Fenyk, Galbavý, Zoubek - Brzezina (80. Majer), Ibe

Soupeře smetli za poločas

Jan Vostrý

Hráči Příbrami se velice dobře vypořádali s odchodem dvou hráčů základní sestavy a porazili Bohemians Praha 3:0. Všechny branky padly v prvním poločase, kdy se hlavou postupně prosadili Polodna, Penc a Huňa.
Pro Příbram nastává období "bez Otepky". Jinak současnou situaci v klubu nelze pojmenovat, neboť jméno blonďatého záložníka bylo s příbramským klubem téměř neodmyslitelně spojeno. Tedy bez Otepky a také bez Hunala nastoupil klub proti pražským Bohemians. Od samého začátku si domácí tým počínal velmi aktivně a odměnou pro hráče byl velmi rychlý gól, jehož autorem byl hlavičkující Polodna. Marila pak měla nadále více ze hry. Šindelář ještě svoji příležitost neproměnil, ovšem Penc po Pleškově volném kopu hlavičkoval přesně. Hosty pak oslabil po dvou faulech Hajník, a hra soupeře se definitivně rozložila. Huňa po vynikajícím Klesově uvolnění poslal Příbram do tříbrankového vedení ještě před skončením prvního poločasu. Po změně stran měla Marila výraznou územní převahu, jen už nepřicházely žádné vyložené příležitosti. Naopak se jedním skvělým zákrokem prezentoval Hruška v 64.minutě, když zlikvidoval šanci Šislerovi. Domácí hráči dotáhli zápas bez dalších obtíží do vítězného konce a ve druhé lize získali první vítězství i bez zvučných jmen v sestavě.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO