1.FK Příbram
06.10.2016
Česká liga žáků U 13 A, 8. kolo
3:1
Plzeň vs. Příbram
Branky: 4´ Pilousková, 7´ Pilousková, 21´ Pilousková, 32´ Císařová I., 68´ Císařová V., 87´ Pilousková
Plzeň: Boukalová – Dědinová ( 71. Vylitová ), Kočová, Branžovská, Koubková, - Kopáčková ( 46. Štěchová ), Císařová I., Císařová V., Krůtová ( 52. Řezáčová ) – Vyskočilová, Pilousková
Po celý zápas jsme měli utkání pevně v rukou a diktovali jsme tempo hry. Již ve 4 min. jsme se ujali vedení, když Pilousková trefila odkrytou branku po vyběhnutí hostující brankařky. O tři minuty jsme vedli o dvě branky, když se opět trefila Pilousková po přihrávce Vyskočilové. V 21 min. završila Pilousková hattrick po přihrávce Dědinové za hostující obranu. Na 4:0 zvyšovala Císařová I. po zpětné přihrávce Pilouskové z hranice „šestnáctky“ umístila střelu přesně k tyči. Hostující tým z ojedinělého protiútoku dokázal v závěru prvního poločasu snížit na 4:1. V druhé půli narostlo skóre pouze o dvě branky, když se postupně trefili Císařová V. a počtvrté v zápase Pilousková. Hosté pouze korigovali na konečných 6:2. Za předvedený výkon a výši skóre si děvčata zasloužili potlesk zaplněné milínské tribuny.
Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.