FK VIAGEM PŘÍBRAM
13.11.2016
Česká liga žáků U 12 A, 1. kolo
2:5
Petřín Plzeň vs. Příbram
Branky: 4´ Pilousková, 7´ Pilousková, 21´ Pilousková, 32´ Císařová I., 68´ Císařová V., 87´ Pilousková
Petřín Plzeň: Boukalová – Dědinová ( 71. Vylitová ), Kočová, Branžovská, Koubková, - Kopáčková ( 46. Štěchová ), Císařová I., Císařová V., Krůtová ( 52. Řezáčová ) – Vyskočilová, Pilousková
Po celý zápas jsme měli utkání pevně v rukou a diktovali jsme tempo hry. Již ve 4 min. jsme se ujali vedení, když Pilousková trefila odkrytou branku po vyběhnutí hostující brankařky. O tři minuty jsme vedli o dvě branky, když se opět trefila Pilousková po přihrávce Vyskočilové. V 21 min. završila Pilousková hattrick po přihrávce Dědinové za hostující obranu. Na 4:0 zvyšovala Císařová I. po zpětné přihrávce Pilouskové z hranice „šestnáctky“ umístila střelu přesně k tyči. Hostující tým z ojedinělého protiútoku dokázal v závěru prvního poločasu snížit na 4:1. V druhé půli narostlo skóre pouze o dvě branky, když se postupně trefili Císařová V. a počtvrté v zápase Pilousková. Hosté pouze korigovali na konečných 6:2. Za předvedený výkon a výši skóre si děvčata zasloužili potlesk zaplněné milínské tribuny.
Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.