20.11.2016
Juniorská liga, 14. kolo
Příbram vs. Brno
Branky: 4´ Pilousková, 7´ Pilousková, 21´ Pilousková, 32´ Císařová I., 68´ Císařová V., 87´ Pilousková
Příbram: Boukalová – Dědinová ( 71. Vylitová ), Kočová, Branžovská, Koubková, - Kopáčková ( 46. Štěchová ), Císařová I., Císařová V., Krůtová ( 52. Řezáčová ) – Vyskočilová, Pilousková
Po celý zápas jsme měli utkání pevně v rukou a diktovali jsme tempo hry. Již ve 4 min. jsme se ujali vedení, když Pilousková trefila odkrytou branku po vyběhnutí hostující brankařky. O tři minuty jsme vedli o dvě branky, když se opět trefila Pilousková po přihrávce Vyskočilové. V 21 min. završila Pilousková hattrick po přihrávce Dědinové za hostující obranu. Na 4:0 zvyšovala Císařová I. po zpětné přihrávce Pilouskové z hranice „šestnáctky“ umístila střelu přesně k tyči. Hostující tým z ojedinělého protiútoku dokázal v závěru prvního poločasu snížit na 4:1. V druhé půli narostlo skóre pouze o dvě branky, když se postupně trefili Císařová V. a počtvrté v zápase Pilousková. Hosté pouze korigovali na konečných 6:2. Za předvedený výkon a výši skóre si děvčata zasloužili potlesk zaplněné milínské tribuny.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School