04.02.2017
Příprava A tým, 17. kolo
2:4
Vyšehrad vs. Příbram
Branky: 29. Drobílek, 77. Matysík – 22. Jiránek, 40. Linhart, 45. Bazal, 48. Bazal
Vyšehrad: Procházka – Šlegl, Hendrych, Jenne, Madej, Doležal, Matějka, Drobílek, Kostorek, Matysík, Heřman
Příbram: Boháč (46. Hruška) – Lupták, Chaluš, Jiránek (46. Trapp), Divíšek, Bazal, Suchan, Tregler (46. Krameš), Pilík T. (62. Pilík P.), Rezek (62. Januška), Linhart

FK Slavoj Vyšehrad - 1.FK Příbram 2:4

Tomáš Větrovský

Vyšehrad v gólově bohatém zápase podlehl Příbrami 2:4. O branky se postaraly hlavně zimní posily, dvakrát se trefil Bazal, jednou Linhart a také uzdravený stoper Jiránek.
Příbram odehrála předposlední utkání zimní přípravy opět na hřišti Vyšehrad, tentokrát s domácím týmem. Po celé utkání jsme jasně dominovali a vytvořili jsme si velké množství šanci. Skóre zápasu otevřel hlavičkou po standardní situaci Martin Jiránek ve 22. minutě. Po další šanci Suchana pak zvonila tyč a velmi záhy domácí tým šťastně vyrovnal. Ještě do závěru prvního poločasu jsme však posunuli stav skóre o dva góly. Nejprve Zdeněk Linhart obstřelil brankáře, vedli jsme 2:1 z našeho pohledu a hned po něm i další zimní nováček v příbramských barvách Josef Bazal dal třetí branku Příbrami. Po změně stran jsme i nadále dominovali a znovu Bazal rozvlnil síť ránou do šibenice. Další velké šance Tomáše Pilíka i Zdeňka Linharta pak nebyly využity. V 77. minutě Slavoj snížil na 2:4 opět díky šťastnému odrazu, ale zápas, ve kterém jsme tentokrát dominovali, už žádný nečekaný vývoj nenabral a my jsme zaznamenali druhou výhru v rámci zimních přípravných zápasů.