31.01.2017
Příprava A tým, 16. kolo
Vlašim vs. Příbram
Branky: 45. Janda, 84. Vyhnal, 85. Hašek - 34. Lupták
Vlašim: Nguyen – Wiesner, Štochl, Vrána, Reiter, Kulhánek, Tarczal, Hašek, Janda – Vyhnal, Jelínek. Střídali: Kučera, Jeslínek, Kadlec, Jícha, Hadaščok, Jíra
Příbram: 1.poločas: Hruška – Liščevič, Chaluš, Jiránek, Divíšek – Suchan, Květ – Lupták, T. Pilík, Rezek – Linhart. 2. poločas: Boháč – Ježdík, Chaluš, Kvída, Liščevič – Květ, Krameš – P. Pilík, Januška, Frizoni – Kacafírek.

Vlašim utkání s Příbramí otočila

Tomáš Větrovský

Příbrami se na hřišti Vyšehradu v letošní přípravě nedaří, tentokrát nestačila na druholigovou Vlašim, za příbramské mužstvo skóroval Lupták.
Příbram měla v 9. minutě zápasu velkou šanci, jmenovitě ji měl na hlavě Zdeněk Linhart, jenže míč poslal do tyče vlašimského branky. Dobrá hra našeho týmu byla završena gólovým bonusem ve 34. minutě, kdy si na Květovu nahrávku naběhl Lupták a otevřel skóre zápasu. V závěru prvního poločasu jsme mohli navýšit skóre, jenže Linhart ve velké šanci netrefil odkrytou branku. Naopak zahřmělo na opačné straně, kdy záložník Vlašimi Janda z rychlého brejku vyrovnal 1:1. Ve druhém poločasu už chybělo několik zkušených hráčů a soupeř převzal otěže hry. Jeslínek po hodině hry velkou šanci proti Boháčovi neproměnil. V poslední desetiminutovce se však středočeský celek dvakrát prosadil. Nejprve skóroval Vyhnal, když byl důraznější při dorážce a minutu na to Hašek při sólo brejku stanovil výsledek 1:3 v náš neprospěch.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019