06.05.2017
Divize žen D - Čechy, 20. kolo
TJ Hradiště vs. Příbram
Branky: 40. Velíšková - 2. Smíšková, 10. Boukalová, 60. Pilousková, 87. Branžovská
Příbram: Tkáčová – Dědinová (71. Blahovcová), Kočová, Boukalová, Koubková (46. Řezáčová) – Kopáčková, Císařová I., Branžovská, Vavrušková (46. Bočinská) – Pilousková, Smíšková (78. Vylitová)
Vstup do utkání se nám povedl. Již v první minutě po přihrávce Smíškové mohla skórovat Pilousková, ale přestřelila domácí branku. Další šanci jsme už proměnili. Kopáčková vysunula Smíškovou a ta se nemýlila – 1:0. Následující šance Pilouskové a Císařové zneškodnila domácí brankařka. V 10 minutě se po rohovém kopu Dědinové, prosadila ve skrumáži před brankou Boukalová – 2:0. V závěru domácí tým snížil s trestného kopu, po našem nedorozumění. Ve druhém poločase jsme již nedominovali tak jako v prvním poločase, což bylo zaviněno velice tvrdou hrou domácího celku. Přesto jsme skóre navyšovali. V 60 minutě se k odraženému míči dostal Pilousková, pohrála si s domácí obranou a střelou k tyči nedala domácí brankařce šanci – 3:1. Na konečných 4:1 upravila výsledek Branžovská po narážečce s Pilouskovou prošla až před domácí brankařku a střelou k tyči uzavřela účet utkání.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.