Divize žen D - Čechy, 22. kolo
Kaplice vs. Příbram
Branky: 15., 50. a 62. Vyskočilová
Příbram: Tkáčová – Blahovcová (46. Zítková), Kočová (31. Koubková), Boukalová, Vavrušková – Kopáčková, Císařová I., Vyskočilová, Dědinová, Branžovská (71. Blahovcová), Smíšková

Úspěšné utkání o druhou pozici

Jan Vostrý

V utkání o konečné 2. místo jsme porazili domácí celek po bojovném utkání.
Na neposekaném hřišti, kde tráva měla výšku místy až 15 cm se mnoho kombinovat nemohlo. A tak se míč spíše nakopával, než aby šlo přihrát po zemi, neboť míč se ve vysoké trávě zastavoval. Gólový účet otevřela Vyskočilová, když průnikovou přihrávky Císařové umístila k tyči domácí branky 0:1. O pár minut na to bylo srovnáno, když Tkáčová odkopla míč pouze na kopačky domácí hráčky, pro kterou nebyl problém trefil odkrytou branku - 1:1. Ve 30. minutě se zranila Kočová a na její místo stopera se posunula Císařová, což se projevilo na naší ofenzivní činnosti. Druhý poločas začal trestným kopem domácích z 25 metrů. Střelu Tkáčová neudržela a domácí šly do vedení 2:1. My jsme dokázali vyrovnat po rohovém kopu Dědinové, když míč v pokutovém území našel Vyskočilovou – 2:2. V 62. minutě se postavila k trestnému kopu Vyskočilová a zvrátila vývoj utkání na naši stranu – 2:3. Do konce utkání už žádné branky nepadly a tak jsme si odvezli 3 body a udrželi 2 příčku v tabulce.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.