13.02.2017
Branky: Nejeschleba - Vohradský

Zbytečně ztracený vyhraný zápas

Josef Strejc

Celý zápas jsme měli jasnou převahu, kterou jsme proměnili pouze v jeden gól.
V prvním poločase, jsme nejprve vstřelili branku, která neplatila pro ofsajd, poté jsme po pěkné akci dali gól a na závěr poločasu jsme nastřelili tyčku. Soupeř na konci poločasu nastřelil břevno po standardní situaci. V druhém poločasu pokračovala naše převaha, ale bohužel jsme nevyužili tři vyložené šance. Soupeř nás zato potrestal pět minut před koncem, po ojedinělé situaci v našem vápně se pískala penalta.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO