05.03.2017
Opava vs. Příbram
Žluté karty: Souček - Matoušek, Rataj, Ric
Rozhodčí: Richtár - Macrineanu, Trigas
Opava: Mosler - Hájek, Kolísek, Štefka, Keller - Dybal, Kuzník, Schlossár (46. Souček) - Vrána (82. Fusek), Veselý (72. Litwiak), Socha
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Šíma, Vávra, Jandera - Hloušek (62. Polidar), Ric, Matoušek - Rataj, Polák, Janota (88. Pazderník)

Výhra na penalty v Opavě

Petr Janota

Po vítězství na Spartě jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Opavy a vzhledem k obrovské vyrovnanosti ligové tabulky to byl zápas velmi důležitý.
Opava patří k našim nejméně oblíbeným soupeřům, kdy ani v minulých úspěšných ročnících jsme na atypickém opavském hřišti nedokázali zvítězit. Zápas se odehrával za nepříjemného větru, který eliminoval naši fotbalovou převahu. I když jsme měli v zápase více brankových příležitostí a nastřelili Ricem i břevno, zápas skončil bez branek. Penalty postupně proměnili Polidar, Ric, Pazderník, Matoušek a jelikož kapitán Jedlička soupeřovu čtvrtou penaltu zneškodnil, Polákova přesná trefa rozhodla o našem velmi cenném vítězství!
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019