1.FK Příbram
05.03.2017
I.Celostátní liga U 19, 19. kolo
0:0
Opava vs. Příbram
Žluté karty: Souček - Matoušek, Rataj, Ric
Rozhodčí: Richtár - Macrineanu, Trigas
Diváci: 100
Opava: Mosler - Hájek, Kolísek, Štefka, Keller - Dybal, Kuzník, Schlossár (46. Souček) - Vrána (82. Fusek), Veselý (72. Litwiak), Socha
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Šíma, Vávra, Jandera - Hloušek (62. Polidar), Ric, Matoušek - Rataj, Polák, Janota (88. Pazderník)

Výhra na penalty v Opavě

Petr Janota

Po vítězství na Spartě jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Opavy a vzhledem k obrovské vyrovnanosti ligové tabulky to byl zápas velmi důležitý.
Opava patří k našim nejméně oblíbeným soupeřům, kdy ani v minulých úspěšných ročnících jsme na atypickém opavském hřišti nedokázali zvítězit. Zápas se odehrával za nepříjemného větru, který eliminoval naši fotbalovou převahu. I když jsme měli v zápase více brankových příležitostí a nastřelili Ricem i břevno, zápas skončil bez branek. Penalty postupně proměnili Polidar, Ric, Pazderník, Matoušek a jelikož kapitán Jedlička soupeřovu čtvrtou penaltu zneškodnil, Polákova přesná trefa rozhodla o našem velmi cenném vítězství!
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners