FK VIAGEM PŘÍBRAM
Juniorská liga, 23. kolo
Příbram vs. Třinec
Branky: 61. Vávra
Žluté karty: Nieslanik (TRI)
Rozhodčí: Štrincl – Petřík, Pečenka
Příbram: Kočí - Pecháček (76. Macek), Holý, Lupták, Břížďala - Mareš - Šrain (67. Matoušek), Pilík P., Desnica (46. Laňka), Januška - Ayong (58. Puškarič)

Naše juniorka prohrála s posledním Třincem

Jaroslav Mašek

Po nejhorším výkonu v jarní části Juniorské ligy prohráli naši junioři s posledním Třincem, když inkasovali gól přímo z rohového kopu. I přes řadu šancí nedokázali vstřelit potřebnou branku a tak se třemi body odjeli hosté.
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.