FK VIAGEM PŘÍBRAM
Juniorská liga, 23. kolo
Příbram vs. Třinec
Branky: 61. Vávra
Žluté karty: Nieslanik (TRI)
Rozhodčí: Štrincl – Petřík, Pečenka
Příbram: Kočí - Pecháček (76. Macek), Holý, Lupták, Břížďala - Mareš - Šrain (67. Matoušek), Pilík P., Desnica (46. Laňka), Januška - Ayong (58. Puškarič)

Naše juniorka prohrála s posledním Třincem

Jaroslav Mašek

Po nejhorším výkonu v jarní části Juniorské ligy prohráli naši junioři s posledním Třincem, když inkasovali gól přímo z rohového kopu. I přes řadu šancí nedokázali vstřelit potřebnou branku a tak se třemi body odjeli hosté.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM