12.04.2017
Juniorská liga, 23. kolo
Příbram vs. Třinec
Branky: 61. Vávra
Žluté karty: Nieslanik (TRI)
Rozhodčí: Štrincl – Petřík, Pečenka
Příbram: Kočí - Pecháček (76. Macek), Holý, Lupták, Břížďala - Mareš - Šrain (67. Matoušek), Pilík P., Desnica (46. Laňka), Januška - Ayong (58. Puškarič)

Naše juniorka prohrála s posledním Třincem

Jaroslav Mašek

Po nejhorším výkonu v jarní části Juniorské ligy prohráli naši junioři s posledním Třincem, když inkasovali gól přímo z rohového kopu. I přes řadu šancí nedokázali vstřelit potřebnou branku a tak se třemi body odjeli hosté.
neděle 24.1.2021
FK Jablonec
18. 01. 2021
Z PRVNÍ - Podcast z klubu s Tomášem Zápotočným
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.