FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 75. Pilík P.
Žluté karty: Macek – Šedý, Skuhravý
Rozhodčí: Zadinová – Poživil, Leška
Příbram: Boháč (46. Beran) - Pecháček, Vávra, Holý, Krameš - Květ (46. Ric), Trapp - Januška (90. Šrain), Pilík P., Lupták - Macek (46. Jandera)

Juniorka porazila Jablonec 1:0

Jaroslav Mašek

Do Příbrami k nám přijel velmi ambiciózní juniorský tým z Jablonce (v posledních třech kolech nastřílel 15 gólů) vedený našim bývalým trenérem Jirkou Kotrbou. Naši hráči po zlepšeném výkonu z minulého týdne, zaslouženě porazili jablonecké juniory, když mohli vstřelit i více branek. O jedinou trefu se postaral Pavel Pilík z trestného kopu.
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.