FK VIAGEM PŘÍBRAM
Juniorská liga, 29. kolo
Příbram vs. Jihlava
Branky: 16. a 24. Linhart, 18. (pen.) a 83. Laňka - 85. Hron
Žluté karty: Hron, Fiala (JIH)
Rozhodčí: Klíma – Vít, Kubec
Příbram: Kočí - Pecháček, Holý, Růžek, Břížďala - Bazal, Květ, Krameš, Laňka (83. Macek) -Linhart, Ayong (76. Šrain)

Rozhodnuto bylo již o poločase

Jaroslav Mašek

Naše juniorka jednoznačně přehrála tým z Jihlavy, když hlavně v prvním poločase, ale částečně i ve druhém si vytvořila mnoho brankových příležitostí. Dvakrát se v tomto utkání prosadili Linhart s Laňkou.
Branky: 16. a 24. Linhart, 18. (pen.) a 83. Laňka - 85. Hron. Rozhodčí: Klíma – Vít, Kubec. ŽK: Hron, Fiala (JIH). Diváci: 100. Sestava: Kočí-Pecháček,Holý,Růžek,Břížďala-Bazal,Květ,Krameš,Laňka(83.Macek)-Linhart,Ayong(76.Šrain).
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.