12.03.2017
Branky: 67. Matoušek pk
Žluté karty: Bureš
Rozhodčí: Benedik - Doubrava, Glogar
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Šíma, Vávra, Polidar - Ric, Hloušek (73. Pazderník), Matoušek - Rataj, Polák (70. Jandera), Janota (85. Lukavský)
Pardubice: Šmíd - Lněnička (78. Bureš), Spěvák, Batelka, Suchochleb (54. Vávra) - Matuška, Víšek (78. Rambousek), Solil - Nikodem, Jirásek, Jirka (54. Šafařík)

Výhra s Pardubicemi

Petr Janota

V prvním jarním domácím zápase jsme přivítali na jaře rozjeté Pardubice. I když jsme měli celý zápas převahu, dostali se do několika velkých šancí, bohužel jsme žádnou neproměnili. A tak padlo rozhodnutí až z penalty, po faulu na Matouška, kterou sám Matoušek proměnil.