02.04.2017
Branky: 30. Sláma - 14. Janota, 32. Matoušek, 72. Rataj
Žluté karty: Neuer - Ric
Rozhodčí: Soukal - Pospíšil Pavel, Pospíšil Michal
Olomouc: Gröger - Diblík, Neuer, Sivoň (72. Zima), Kiša (72. Nízký) - Sláma (78. Hrabovský), Grygar (78. Vybíral), Zmrzlý - Zlatohlávek - Voleský, Baďura
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Šíma, Hušek, Jandera - Ric, Matoušek, Hloušek (75. Sova) - Rataj, Polák (69. Polidar), Janota (82. Lukavský)

Výhra v Olomouci

Petr Janota

Po sérii jarních vítězných zápasů jsme zajížděli k těžkému soupeři do Olomouce.
V úvodu zápasu měli domácí velký tlak, při kterém nás při šanci Baďury podržel Jedlička. Z tlaku nás vysvobodil až gól Janoty po rohu Matouška. Hra se vyrovnala a my jsme začali hrozit z rychlých kontrů. Olomouci pomohla krásná branka Slámy, který se krásně a nechytatelně trefil do šibenice. O dvě minuty se nám povedl další rychlý protiútok a na konci kombinace byl Matoušek, který zpoza vápna přesně trefil k tyči. Ve druhém poločase jsme koncentrovaně bránili a nepouštěli Olomouc do většího tlaku a když po uličce od Polidara skóroval Rataj, byl náš náskok již dvougólový. V závěru ještě domácí nastřelili břevno, ale víc jsme jim nedovolili. Z výborného zápasu si vezeme další 3 body.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu