FK PŘÍBRAM
30.04.2017
I.Celostátní liga U 19, 27. kolo
3:1
Slavia vs. Příbram
Branky: 24. Lauricella, 46. Vejvar, 52. Bucha - 43.Rataj
Žluté karty: Rataj, Jandera
Rozhodčí: Řeháček - Maiello, Andras
Diváci: 50
Slavia: Toman - Schneider, Pek, Stropek, Havrda (74. Novák) - Bucha (86. Stehno), Beňo, Hönig (77. Petrák) - Krejdl, Lauricella, Vejvar (87. Bielesz)
Příbram: Jedlička - Pohořálek (15. Hušek), Maršík, Šíma, Jandera - Ric, Vávra, Matoušek (84. Lukavský) - Rataj, Polidar, Janota (79. Pazderník)

Porážka na Slavii

Petr Janota

V sobotním dopoledni skončila naše dlouhá série vítězstvích, která trvala 12 zápasů.
V úvodní pasáži zápasu jsme byli lepším týmem, ale po vynuceném střídání a přeskupení obrany šla do vedení Slávia, kdy se zblízka prosadil Lauricella. Po inkasované brance jsme se více tlačili za vyrovnáním a domácí hrozili z nebezpečných brejků. Šance se střídali u obou branek, u nás měl ty největší Polidar. Nakonec jsme přeci jen vyrovnali, kdy po hrubé chybě obrany Slavie své sólo proměnil Rataj. Bohužel úvod druhého poločasu vyšel domácím, kdy nejprve Vejvar z malého vápna a potom Bucha z dálky prosadili a domácí šli do dvoubrankového trháku. Zbytek zápasu se odbýval většinou na polovině Slavie, ale jejich defenzíva pracovala spolehlivě. A jelikož se nic neurodilo ani z jejich rychlých protiútoků, skóre zůstalo již do konce nezměněno.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School