14.05.2017
Branky: 88. Lingr - 63. Matoušek
Žluté karty: Lingr, Formela - Ric, Vávra, Jandera
Rozhodčí: Silný - Malčánek, Mikula
Karviná: Ciupa - Wenglorz (68. Gros), Formela, Holec, Vukič - Hejda (82. Dziak), Holík, Lingr, Čehajič (82. Seriš) - Macko, Pisarek (67. Vlachovský)
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Vávra, Maršík, Jandera - Ric, Matoušek, Hloušek (63. Hušek) - Janota (72. Pazderník), Polidar, Rataj (87. Lukavský)

Porážka na penalty v Karviné

Petr Janota

V Karviné nás nečekalo jednoduché utkání,jelikož domácí mužstvo se nachází na barážové příčce. Důležitost zápasu ještě zvýšilo nečekané páteční vítězství Jihlavy v Plzni.
Utkání jsme odehráli koncentrovaně a nepouštěli domácí do žádného trvalejšího tlaku. Naopak jsme udeřili po individuální akci Matouška a dostali se do vedení. Mužstvo Karviné se na konci zápasu přeci jen dostalo do tlaku a v 88. minutě po skrumáži vyrovnal Lingr. V penaltách jsme tentokrát štěstí neměli a prohráli.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.