FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 67. Ayong
Žluté karty: Hušek - Hloušek, Šimon
Rozhodčí: Matoušek - Burian, Vácha
Příbram: Jedlička - Šíma, Maršík, Vávra, Polidar - Ric, Matoušek, Hušek (46. Hloušek) - Janota (84. Lukavský), Ayong, Jandera (72. Pazderník)
M. Boleslav: Mikulec - Procházka, Klíma, Husenský, Rudzan - Komárek, Machů, Novák David - Vejr (68. Provazník), Šimon, Novák Daniel

Vítězství nad Mladou Boleslaví

Petr Janota

V předehrávce 34.kola zavítala k Litavce Mladá Boleslav, která v posledních zápasech hrála ve velmi dobré formě.
Zápas byl od počátku velmi bojovný a důrazný, takže bylo brzy jasné že tento vyrovnaný zápas může rozhodnout jeden vstřelený gól. Ten se nakonec podařilo vstřelit nám, kdy se ve vápně prosadil Ayong a my jsme si připsali do tabulky 3 těžce vydřené body.
sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM