21.05.2017
Branky: 66. Samko
Žluté karty: Vávra
Rozhodčí: Pečenka - Šesták, Schořovský
Příbram: Jedlička -Šíma, Maršík, Vávra, Pohořálek - Hušek, Ric, Matoušek - Janota (80. Pazderník), Hloušek (70. Sova), Jandera
Hradec K.: Mach - Hašek, Kundrát, Vukič, Trávníček - Jukl, Soukeník (89. Rajnoch), Samko (87. Křížek) - Vencl (80. Kocour), Čáp, Kadlec

Porážka s Hradcem

Petr Janota

Utkání o třetí místo v tabulce se odehrálo na hlavním hřišti u Litavky. Do utkání jsme nastoupili bohužel citelně oslabeni o čerstvě zraněné hráče a tak jsme museli na některých postech trošku improvizovat.
V prvním poločase jsme se dostali v samém úvodu do velké šance, ale Matoušek ji neproměnil. Poté se hrál zajímavý fotbal za mírné převahy Hradce. I v druhém poločase měl Hradec herní převahu, ale do žádné velké šance ho naše dobře fungující obrana nepouštěla. Bohužel po drobném zaváhání se pohotově trefil Samko a Hradec šel do vedení. A když v závěru Jandera svou velkou šanci neproměnil, odvezli si hosté nejtěsnější vítězství a svou medailovou pozici uhájili.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.