I.Celostátní liga U 19, 31. kolo
Brno vs. Příbram
Branky: 48., 51. Růsek, 72. Ulbrich
Rozhodčí: Ogrodník - Kostelník, Poláček
Brno: Mrázek - Obůrka (75. Sedlmajer), Šustr, Gáč, Hykša - Krejčí (80. Zikl), Ulbrich, Janošek (87.Holman) - Kroutil (69. Jambor), Růsek, Tulaydan (60. Doubravský)
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Šíma, Jandera (87. Mezera) - Hušek, Sova (84. Vlček), Hloušek (82. Ptáček) - Pazderník (82. Belej), Polidar, Janota

Porážka v Brně

Petr Janota

V páteční předehrávce jsme zajížděli do zachraňujícího Brna v již značně okleštěné sestavě.
Od začátku zápasu bylo Brno aktivní a několik nebezpečných střel zneškodnil pozorný Jedlička. V 16. minutě postupoval v brejku na domácí branku Hloušek, ale sólo neproměnil. To byla největší šance, která byla v prvním poločase na hřišti k vidění. Stejně jako v zápase na Slavii jsme propadli v úvodu druhého poločasu a Růsek nás potrestal 2 brankami. Na zvrat už jsme neměli sílu a tak skóre pro domácí ještě navýšil Ulbrich.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.