I.Celostátní liga U 19, 31. kolo
Brno vs. Příbram
Branky: 48., 51. Růsek, 72. Ulbrich
Rozhodčí: Ogrodník - Kostelník, Poláček
Brno: Mrázek - Obůrka (75. Sedlmajer), Šustr, Gáč, Hykša - Krejčí (80. Zikl), Ulbrich, Janošek (87.Holman) - Kroutil (69. Jambor), Růsek, Tulaydan (60. Doubravský)
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Šíma, Jandera (87. Mezera) - Hušek, Sova (84. Vlček), Hloušek (82. Ptáček) - Pazderník (82. Belej), Polidar, Janota

Porážka v Brně

Petr Janota

V páteční předehrávce jsme zajížděli do zachraňujícího Brna v již značně okleštěné sestavě.
Od začátku zápasu bylo Brno aktivní a několik nebezpečných střel zneškodnil pozorný Jedlička. V 16. minutě postupoval v brejku na domácí branku Hloušek, ale sólo neproměnil. To byla největší šance, která byla v prvním poločase na hřišti k vidění. Stejně jako v zápase na Slavii jsme propadli v úvodu druhého poločasu a Růsek nás potrestal 2 brankami. Na zvrat už jsme neměli sílu a tak skóre pro domácí ještě navýšil Ulbrich.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka