1.FK Příbram
29.05.2017
I.Celostátní liga U 19, 31. kolo
3:0
Brno vs. Příbram
Branky: 48., 51. Růsek, 72. Ulbrich
Rozhodčí: Ogrodník - Kostelník, Poláček
Diváci: 30
Brno: Mrázek - Obůrka (75. Sedlmajer), Šustr, Gáč, Hykša - Krejčí (80. Zikl), Ulbrich, Janošek (87.Holman) - Kroutil (69. Jambor), Růsek, Tulaydan (60. Doubravský)
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Šíma, Jandera (87. Mezera) - Hušek, Sova (84. Vlček), Hloušek (82. Ptáček) - Pazderník (82. Belej), Polidar, Janota

Porážka v Brně

Petr Janota

V páteční předehrávce jsme zajížděli do zachraňujícího Brna v již značně okleštěné sestavě.
Od začátku zápasu bylo Brno aktivní a několik nebezpečných střel zneškodnil pozorný Jedlička. V 16. minutě postupoval v brejku na domácí branku Hloušek, ale sólo neproměnil. To byla největší šance, která byla v prvním poločase na hřišti k vidění. Stejně jako v zápase na Slavii jsme propadli v úvodu druhého poločasu a Růsek nás potrestal 2 brankami. Na zvrat už jsme neměli sílu a tak skóre pro domácí ještě navýšil Ulbrich.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.