12.05.2017
Příbram vs. Slovácko
Branky: 7. Polidar, 9. Maršík, 54. Hloušek - 34. Janša
Rozhodčí: Grimm - Glogar, Burian
Příbram: Jedlička - Šíma (46. Pohořálek), Maršík, Vávra, Polidar - Ric (26. Hloušek), Matoušek (79. Jandera), Hušek - Rataj (75. Pazderník), Ayong, Janota
Slovácko: Trmal - Olšanský, Tkáč, Miklík (65. Chytil), Čajka (48. Jamný) - Kudriavtcev, Leskovjan (54. Krejčík), Kohút - Pospíšil (87. Obdržálek), Janša, Šánek (71. Hani)

Vítězství nad Slováckem

Petr Janota

V předehrávce 32. kola jsme se utkali s mužstvem Slovácka a díky skvělému úvodu jsme dokázali zvítězit.
Po úvodní brance Polidara, který se trefil přesně k tyči, zvýšil již v 9.minutě Maršík hlavou po rohu Matouška. Soupeř poté převzal iniciativu a dostal se do zápasu brankou Janši. V druhém poločase vstřelil branku Hloušek a dodal naší hře potřebný klid. V dalším průběhu již žádná branka nepadla, i když některé šance Ayonga po ní doslova volaly.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.