12.05.2017
Příbram vs. Slovácko
Branky: 7. Polidar, 9. Maršík, 54. Hloušek - 34. Janša
Rozhodčí: Grimm - Glogar, Burian
Příbram: Jedlička - Šíma (46. Pohořálek), Maršík, Vávra, Polidar - Ric (26. Hloušek), Matoušek (79. Jandera), Hušek - Rataj (75. Pazderník), Ayong, Janota
Slovácko: Trmal - Olšanský, Tkáč, Miklík (65. Chytil), Čajka (48. Jamný) - Kudriavtcev, Leskovjan (54. Krejčík), Kohút - Pospíšil (87. Obdržálek), Janša, Šánek (71. Hani)

Vítězství nad Slováckem

Petr Janota

V předehrávce 32. kola jsme se utkali s mužstvem Slovácka a díky skvělému úvodu jsme dokázali zvítězit.
Po úvodní brance Polidara, který se trefil přesně k tyči, zvýšil již v 9.minutě Maršík hlavou po rohu Matouška. Soupeř poté převzal iniciativu a dostal se do zápasu brankou Janši. V druhém poločase vstřelil branku Hloušek a dodal naší hře potřebný klid. V dalším průběhu již žádná branka nepadla, i když některé šance Ayonga po ní doslova volaly.
sobota 20.4.2024
FC SILON Táborsko