05.04.2017
M. Boleslav vs. Příbram
Žluté karty: Horák, Křižák, Vajgl - Nezník, Belej
Rozhodčí: Štefan - Tvaroh, Nejedlo
Příbram: Melichar, Jelínek, Benda, Puchmertl, Mezera, Vlček, Čížek (66. Jílek), Nezník (41. Böhm), Sirotek, Ptáček, Belej

U17 zavítal do Mladé Boleslavi

Tomáš Větrovský

Hned v úvodu Příbram přežila nebezpečnou situaci, kdy domácí hráč centroval před branku a míč dopadl na horní konstrukci hostující branky. Příbram se z této situace oklepala a soustředila se na svoji hru. Snažila se postupným útokem od brankáře dostat do pokutového území, ale obrana Mladé Boleslavi hrála velmi organizovaně a nepouštěla příbramské do vyložených šancí. Domácí se spíše snažili dostat do ofenzívy dlouhými pasy do křídelních prostorů, kde na pravé záloze využívali rychlosti domácího hráče. Také ofenzivní snaha domácích končila na skvělé obraně Příbrami. Celý zápas se spíše odehrával od vápna k vápnu. Hosté si však vytvořili největší šanci zápasu, kdy Böhm rychle využil situace a hodil dlouhý aut na Beleje, který se řítil sám na brankáře, ale lobem ho nepřekonal. Po nerozhodném výsledku 0:0, následovali penalty, které zvládla Příbram a odvezla si dva body. Daniel Huňa - trenér: „Myslím si, že to byl velmi kvalitní zápas, i když bez branek. Zápas odlišných způsobu hry se zajímavými herními situacemi.“
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim