Česká liga dorostu U 17 A, 23. kolo
Dukla Praha vs. Příbram
Branky: 2x Ptáček, 2x Nezník, Belej, Čížek
Příbram: Melichar - Volf, Puchmertl, Benda, Mezera (41. Jelínek), Čížek (64. Štajner), Nezník, Böhm (57 .Vlček), Sirotek (48. Jílek), Belej, Ptáček

Zasloužená výhra na hřišti Dukly Praha

Tomáš Větrovský

Od první minuty bylo jasné, kdo bude určovat tempo hry. I přes to, že terén nebyl příliš v dobrém stavu, tak se hosté snažili hrát kombinační fotbal. V zápase se jim podařilo vstřelit 6 gólů a zaslouženě vyhráli. Trenér Daniel Huňa: „Jsem rád, že hráči navázali na výkon z posledního domácího zápasu. Začali si více věřit, a to je na hřišti vidět. Je dobré, že se v ofenzívě prosazujeme i přes to, že nám nešla finální přihrávka, kterou často uspěcháme. Také nesmíme zapomenout pochválit dobře fungující obranu. Doufám, že kluci budou dále na sobě pracovat a že si udržíme formu do dalšího zápasu, který nás čeká.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body