05.06.2017
Česká liga dorostu U 17 A, 26. kolo
Příbram vs. Slavia
Branky: 22. Sirotek, 50. Ptáček - 20. Krobot
Žluté karty: Melichar (P)
Rozhodčí: Hocek - Glogar, Šesták
Příbram: Melichar - Jelínek, Benda, Mezera, Puchmertl, Nezník, Vlček, Sirotek (79. Štajner), Volf (63. Jílek), Ptáček (76. Böhm), Belej

Vítězství nad Slavií

Tomáš Větrovský

Domácí hráči věděli, že pokud zvítězí, tak se bodově dotáhnou na Slávii a ještě budou mít lepší vzájemný zápas. Od první minuty bylo vidět, že to bude velmi kvalitní zápas. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hráči předváděli pěkné fotbalové akce a několik příležitostí k zakončení. Bohužel právě hosté se dostali do vedení po střele, kterou ve skluzu přizvedl lehkou tečí domácí hráč. Příbram se ale nadále snažila a odměnou jí byla branka Sirotka, který propálil míč na přední tyči. Do kabin se šlo o půli za stavu 1:1. Do druhé půle vstoupili oba týmy s velkou chutí. Ale šťastnější byl domácí tým, díky krásné individuální akci Ptáčka, který prošel přes dva hráče a krásnou střelou překonal brankáře hostů 2:1. Trenér Daniel Huňa: „Jsem moc rád, že hráči zvládli zápas s tak kvalitním týmem, jakým Slavie je. Také mě moc těší, že ohlasy po zápase byly velmi pozitivní a že se zápas líbil divákům.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body