18.06.2017
Branky: 26. Majka, 58. Konopásek - 40. Volf
Žluté karty: Jelínek
Rozhodčí: Lafek - Kutiš, Tsarev
Příbram: Melichar, Jelínek, Puchmertl, Benda, Mezera, Nezník (69. Štajner), Vlček (63. Jílek), Sirotek (68. Čížek), Volf, Belej, Ptáček (41. Böhm)

Poslední mistrovské utkání U17

Tomáš Větrovský

Bylo jasné, že Příbram nečeká nic jednoduchého. Vždyť právě Sparta je na prvním místě tabulky. Pokud by to hosté zvládli, mohli se posunout na třetí místo, ale to se nepovedlo. Po zbytečných individuálních chybách prohráli 2:1 a tím pádem zůstali na čtvrtém místě. Trenér Daniel Huňa: „Na zápas jsme se důkladně připravovali. Kluci věděli, že právě tato výhra by byla taková poslední třešnička za tak úspěšnou sezónou. I tak jsem na kluky velmi pyšný. V tomto roce udělali velký kus práce."
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body