Příbram B: Smrkovský - Vokurka, Dolejš, Lojín, Červeňák Vohradský (50. Krotil), Zemánek, Navrátil, Kubík, Obdržal, Matoušek (64. Gabriel)

Pardubice jsme měli porazit za tři body

Josef Strejc

Defenzivně laděný soupeř nás obral o jeden bod.
Soupeři jsme chtěli oplatit podzimní porážku 3:1.Do zápasu jsme vstoupili dobře a celý první poločas jsme byli lepším týmem. Naše převaha vyústila ve 4 gólové šance, bohužel nevyužité. Soupeř nás ve 30´ potrestal, trefil se po standartní situaci. Naštěstí jsme ještě v závěru poločasu stihli odpovědět. Rozehraný rohový kop, trknul hlavou do branky Dolejš. Druhý poločas, moc fotbalové krásy nepobral a hrál se spíš bojovný fotbal plný dlouhých nákopů. Naší jednu vyloženou šanci neproměnil Vokurka. Soupeř se také dostal do jedné šance. Bod navíc vychytal Smrkovský, tři penalty chytil a jednu sám proměnil. Po třech sériích, 3:0 a byl konec.