03.04.2017
Branky: 47. Obdržal, 53. Vohradský, 80. Polanský
Žluté karty: Mašek, Šmejda
Rozhodčí: Štefan - Tvaroh, Nejedlo
Příbram B: Bleha - Vokurka, Dolejš, Lojín, Červeňák (23. Skočdopole), Vohradský (67. Polanský), Zemánek, Navrátil, Kubík, Obdržal, Matoušek

Překvapivé tři body míří do Příbrami

Josef Strejc

Kluci porazili jasného favorita, v tabulce nás od sebe dělilo propastných 20 bodů.
Do zápasů jsme nevstoupil dobře a celý první poločas jsme se trápili. Soupeř nás jasně přehrával a dostával se do šancí, které spolehlivě likvidoval výborně chytající Bleha. Naše hra se omezovala pouze na dlouhé nákopy, které soupeř lehce odvracel. Chyběla nám kombinece se středovou řadou. Naštěstí jsme neinkasovali. O poločase jsme si řekli, že chceme kombinovat a to jsme také ve druhém poločase dělali, obraz hry se změnil a najednou jsme měli převahu my. Do hry se dostali Zemánek a Obdržal a to naší hře velmi pomohlo. Krásnou branku vstřelil Obdržal, trefil se dalekonosnou bombou. O chvíli pozděli, opět Obdžal ,vymyslel kolmici na Vohradského a ten už jsi věděl rady - 2:0. V další šanci vychytal soupeřův brankář Zemánka. Ke konci nás soupeř zatlačil, ale nám vycházeli rychlé protiútoky. Dvakrát selhal Vokurka, ale v poslední minutě, se trefil Polanský.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners