19.03.2017
Česká liga žáků U 15, 20. kolo
Teplice vs. Příbram
Branky: 47. Obdržal, 53. Vohradský, 80. Polanský
Příbram: Bleha - Vokurka, Dolejš, Lojín, Červeňák (23. Skočdopole), Vohradský (67. Polanský), Zemánek, Navrátil, Kubík, Obdržal, Matoušek
Do zápasů jsme nevstoupil dobře a celý první poločas jsme se trápili. Soupeř nás jasně přehrával a dostával se do šancí, které spolehlivě likvidoval výborně chytající Bleha. Naše hra se omezovala pouze na dlouhé nákopy, které soupeř lehce odvracel. Chyběla nám kombinece se středovou řadou. Naštěstí jsme neinkasovali. O poločase jsme si řekli, že chceme kombinovat a to jsme také ve druhém poločase dělali, obraz hry se změnil a najednou jsme měli převahu my. Do hry se dostali Zemánek a Obdržal a to naší hře velmi pomohlo. Krásnou branku vstřelil Obdržal, trefil se dalekonosnou bombou. O chvíli pozděli, opět Obdžal ,vymyslel kolmici na Vohradského a ten už jsi věděl rady - 2:0. V další šanci vychytal soupeřův brankář Zemánka. Ke konci nás soupeř zatlačil, ale nám vycházeli rychlé protiútoky. Dvakrát selhal Vokurka, ale v poslední minutě, se trefil Polanský.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.