10.06.2017
Česká liga žáků U 13 A, 12. kolo
Příbram vs. Petřín Plzeň
Branky: 47. Obdržal, 53. Vohradský, 80. Polanský
Petřín Plzeň: Bleha - Vokurka, Dolejš, Lojín, Červeňák (23. Skočdopole), Vohradský (67. Polanský), Zemánek, Navrátil, Kubík, Obdržal, Matoušek
Do zápasů jsme nevstoupil dobře a celý první poločas jsme se trápili. Soupeř nás jasně přehrával a dostával se do šancí, které spolehlivě likvidoval výborně chytající Bleha. Naše hra se omezovala pouze na dlouhé nákopy, které soupeř lehce odvracel. Chyběla nám kombinece se středovou řadou. Naštěstí jsme neinkasovali. O poločase jsme si řekli, že chceme kombinovat a to jsme také ve druhém poločase dělali, obraz hry se změnil a najednou jsme měli převahu my. Do hry se dostali Zemánek a Obdržal a to naší hře velmi pomohlo. Krásnou branku vstřelil Obdržal, trefil se dalekonosnou bombou. O chvíli pozděli, opět Obdžal ,vymyslel kolmici na Vohradského a ten už jsi věděl rady - 2:0. V další šanci vychytal soupeřův brankář Zemánka. Ke konci nás soupeř zatlačil, ale nám vycházeli rychlé protiútoky. Dvakrát selhal Vokurka, ale v poslední minutě, se trefil Polanský.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka