10.06.2017
Česká liga žáků U 12 A, 12. kolo
Příbram vs. Petřín Plzeň
Branky: P. Pilík 3x,Kacafírek 2x, Tregler 2x, Květ, Bazal, Pecháček, Divíšek
Projekt od Gambrinusu zavítal opět do Příbrami, v jehož rámci si naše ligové mužstvo zahrálo s amatérským týmem SK Chýňava. Utkání bylo již od úvodního hvizdu ve svátečním tempu, diváci se bavili nad technickými zdatnostmi hráčů obou týmů. Hvězdou zápasy se stal mladší z bratrů Pilíků, tedy Pavel, jenž rozvlnil síť třemi góly.
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
24. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.