01.07.2017
Táborsko vs. Příbram
Branky: 9. Sivrič
Rozhodčí: Makovička
Příbram: 1. poločas: Boháč - Ježdík, Kvída, Holý, Skácel - Matoušek, Mpofu, Květ, Januška, Sivrič - Jandera; 2. poločas: Kočí - Hron, Tregler, Vávra, Rataj - Scheuchuk, Kilián, Ric, Sibanda - Grajciar - Ncube

Rozhodnutí přišlo brzy

Jan Vostrý

Svěřenci trenéra Josefa Csaplára si v prvním přípravném utkání připsali výhru 1:0 na půdě Táborska. Jednou branku vstřelil v úvodu zápasu Sivrič.
Do utkání vstoupili lépe domácí a mohli se dostat do vedení ale na střílený centr před brankou útočící hráč těsně nedosáhl. Pak již převzali taktovku hosté a hned v 9. minutě rozhodli o svém vítězství. Matej Sivrič využil zaváhání obrany, obešel brankáře a z velkého úhlu poslal míč do sítě. Do druhého poločasu poslali trenéři kompletně novou sestavu. Druhou branku branku mohl po pár minutách přidat Lukáš Ric, ale jeho tvrdou střelu zastavila tyč. Příbram měla po celé utkání více ze hry a domácí nepouštěla na dostřel své branky.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu