Branky: 64. Danoski, 71. Januška, 73. Ayong, 79. Ayong
Diváci: 1382
Příbram: Boháč – Skácel, Tregler, Kodr, Zápotočný – Danoski, Kilián (57. Květ), Grajciar (C) (77. Průcha), Fantiš, Jandera (53. Januška) - Ayong
Ústí n. L.: Tvrdoň – L. Vaněk, Pimpara, M. Richter, Šnirc – J. Peterka (C), Gilián (60. Matějka), Leibl, D. Richter (69. Miskovič) – Jindráček, M. Zeman

Demolice ve druhém poločasu

Vysokou výhru nad severočeským týmem z Ústí jsme si vykopali až ve druhé půli. Čtyři branky v rychlém sledu nastříleli Zoran Danoski, Jiří Januška a skóre zápasu uzavřel dvěma brankami Karsten Ayong.
Příbramský tým nastoupil do utkání 12. kola FN ligy s Rudolfem Skácelem, který vynechal kvůli karetnímu trestu minulý zápas ve Vítkovicích. Hned v úvodu zápasu musel prokázat pozornost brankář Marek Boháč, který vychytal Leibla. Náš tým převzal otěže utkání, dlouho držel míč a snažil se rozebrat obranu hostů. V dobré šanci se mohl objevit Zoran Danoski, jenže nevyzrál na obětavé obránce. Ještě lepší pozici měl Marek Kodr, když zakončoval nastřelený míč od Jandery, jenže pomalá střela brankáře Tvrdoně nezaskočila. Nebezpečnější akci ukázali Severočeši, když kombinaci Leibla a Richtera musel hasit Boháč. A znovu musel zasahovat náš brankář v posledních vteřinách první půle, kdy se za obranu dostal Gilián. I ve druhém poločasu pokračovala naše převaha, ze které si hosté dokázali najít prostor pro nebezpečné brejky. Richtera znovu musel vychytat Marek Boháč a držel naše šance na body hodně vysoko. A ukázalo se, že to bylo rozhodující. Čerstvé síly ve formě střídajících Květa a Janušky byly pro vývoj zápasu klíčové. V 64. minutě jsme již dotáhli velký tlak do gólové tečky. Grajciarovu kličkovanou zakončil před brankou lépe postavený Zoran Danoski a otevřel skóre zápasu. Makendoský ofenzivní hráč pak utekl obráncům v 71. minutě, naservíroval míč před branku Jiřímu Januškovi a vedli jsme 2:0. O dvě minuty později pak krásný brejk zakončil Karsten Ayong, když si poradil s obráncem i brankářem hostujícího týmu. Drtivou čtvrthodinu zápasu pak symbolicky uzavřelo duo Danoski, Ayong. Přesný centr Danoskiho zakončil svoji druhou brankou nedávný reprezentant ČR v kategorii U20 Ayong - 4:0. Zápas se pak dohrával v pohodě a mohli jsme přidat další góly. Penaltový zákrok na Rudolfa Skácela si šel zahrát sám faulovaný, ale na brankáře Ústí nevyzrál. Poslední velkou šanci měl Ayong, sám před brankářem hostů nepropálil míč do branky. Po tříbodovém zisku se posouvám v tabulce druhé nejvyšší soutěže na 5. místo.