Branky: 21. Hejný, 90. Broukal - 31. Hlúpik, 60. Fantiš
Žluté karty: Žežulka, Giditz - Zápotočný
Diváci: 585
Olympia: Stejskal – Žežulka (46. Frizoni), Fišl (71. Keita), Mišůn, Broukal – Moulazimis, Giditz, Verner (59. Ruml), Vasileiou – Hejný, Jukl
Příbram: Boháč – Zápotočný, Kodr, Tregler, Skácel – Hlúpik (67. Průcha), Grajciar, Květ, Matoušek – Fantiš (79. Antwi), Ayong (56. Slepička)

Příbram přišla o výhru v nastavení

Příbram přišla na půdě Olympie o osmou výhru v řadě v samotném závěru utkání a po remíze 2:2 veze pouze bod.
S touhou prodloužit jarní sérii výher nastupovala Příbram ke třetímu venkovnímu utkání v řadě na půdě pražské Olympie. Do utkání lépe vstoupili domácí a během tří minut si vypracovali dvě velmi dobré příležitosti ke skórování. Na druhé straně si podobně počínal Ayong a jeho hlavičkový pokus z malého vápna si cestu do sítě nenašel. Po dvaceti minutách se pět stovek diváků na rozlehlém strahovském stadionu dočkalo první branky. Na centrovaný míč z trestného kopu si dobře na skočil Hejný a poslal domácí do vedení 1:0. Druhou branku mohli domácí přidat po chybě příbramské obrany, ale Vasileiou trefil z úhlu jen tyč odkryté branky. Hned z protiútoku mohl vyrovnat Ayong, ale Fantišovu přihrávku do sítě uklidit nedokázal. Vyrovnat se pak povedlo ve 31. minutě Hlúpikovi, který zakončil dobrou kombinaci Fatiše a Matouška a připsal si první branku v zelenočerných barvách. Do druhého poločasu nastoupila Příbram se snahou o překlopení vývoje zápasu na svoji stranu a domácí obrana hodně zatápěla. Velmi dobrou příležitost měl znovu Ayong a Grajciarovu střelu skvěle vyrazil Stejskal. Vedení pro Příbram tak musel v 60. minutě zajistit Antonín Fantiš, který proměnil přesný centr Zápotočného. Ve zbytku utkání si hosté hlídali těsný náskok a nepouštěli Olympii k výraznějšímu ohrožení Boháče. V samotném závěru mohl přidat definitní pojistku Rudolf Skácel, ale neuspěl. Z protiútoku se pak domácím povedlo šťastně vyrovnat, když se dalekonosný pokus odrazil od tyče přímo před nabíhajícího Broukala, který neměl problém trefit odkrytou branku. Příbram tak přišla o svoji jarní vítěznou sérii a zbytečně ztratila dva body.