Juniorská liga, 17. kolo
Příbram vs. Plzeň
Branky: 31. a 51. Sintean, 38. Badocha, 67. Lauricella M., 78. Čvančara – 80. Tarczal
Příbram: Otáhal – Stropek, Nabijev (71. Čvančara), Sintean (71. Stehno), Lauricella M., Badocha, Kovařík, Havrda (74. Škarda), Bjeloš (59. Lauricella A.), Bucha, Simo Kingue
Plzeň: Kočí – Petrlík (65. Anýž), Květ, Holý, Tarczal, Ric, Průcha, Jandera, Hron, Januška, Antwi
Na začátku zápasu to nevypadalo na to, že by měla Příbram odejít ze zápasu s debaklem. Hosté začali aktivně a jako první zahrozil příbramský Hron, jenž přízemní střelou z vápna prověřil připravenost gólmana Otáhala. Postupně ovšem otěže zápasu začala na své kopačky přebírat Slavia. Do vedení mohl Pražany poslat Stropek, který ale neproměnil pokutový kop, když ani netrefil branku. Lepší mušku prokázal až Andrei Sintean ze standardní situace, z níž poslal balon přes zeď přesně k tyči. Brzy navíc přidali domácí další trefu. Při první šanci Ondřeje Badochu ještě vychytal gólman Kočí, proti druhé příležitosti z vápna o malou chvíli později byl ale už krátký. Před koncem poločasu ještě slávisté poslali míč do břevna, od nějž se odrazil nejspíše na brankovou čáru. Rozhodčí branku neuznali, nicméně dlouho to nemuselo Pražanům vadit. Po změně stran se opět do balonu parádně opřel Andrei Sintean, jehož technický obstřel prolétl mimo dosah gólmana Příbrami. Ve druhé části na hřišti exceloval pouze jeden celek. Čtvrtý zářez pražského týmu přidal Marco Lauricella, jenž doslova dotlačil balon za brankovou čáru. Pátou trefu Slavie obstaral po pěkné střele z hranice vápně Tomáš Čvančara. Alespoň čestný úspěch Středočechů zaznamenal nejzkušenější hráč v poli záložník Daniel Tarczal, který s přispěním teče jednoho z obránců propálil zpoza vápna gólmana Otáhala. Ani tento gól nezměnil nic na tom, že Pražané si proti Příbrami nejen zastříleli, ale i brali všechny body.
čtvrtek 27.6.2019
Příprava A-tým, přát.
Legia Varšava
22. 06. 2019