08.08.2017
I.Celostátní liga U 19, 17. kolo
Slovácko vs. Příbram
Branky: 54 Jamný, 76 Miklík – 64 Hloušek (p)
Žluté karty: Jamný, Furmánek - Nezník, Hloušek, Sova
Rozhodčí: Dohnálek - Mayer, Škrobák
Slovácko: Kovář - Jemný, Řihák, Miklík, Chytil, Pernica (65. Hrabina), Leskovjan, Olšanský, Kohút, Pánek (88. Baran), Hajnoš (79. Řehola)
Příbram: Beran - Benda, Mezera, Puchmertl, Šíma, Janota, Nezník, Lukavský (83. Ptáček), Belej (76. Čížek), Hloušek (69. Sova), Polidar

U-19: první mistrovské utkání

Tomáš Větrovský

Hodnocení trenér Daniel Huňa: "Musím kluky pochválit za jejich nasazení a vůli uspět. Na druhou stranu se musíme poučit z takových chyb, které jsme v tomto zápase udělali. Ještě bych rád vyzdvihnul výkon domácího brankáře, který zajistil, že jedeme domů bez bodů."
Po špatné generálce s Plzní, jel náš tým U - 19 na mistrovské utkání na Slovácko. Do začátku zápasu Příbram vstoupila velmi dobře. Hrála velmi aktivně a snažila se o kombinační hru, ale bez brankové příležitosti. Od 15. minuty se hra začala měnit a domácí tým začal přebírat otěže hry a vytvářet si příležitosti k zakončení zpoza velkého vápna. Naštěstí šly střely mimo branku nebo hostující brankář Beran neměl se zakončením velkou práci. Do velké šance se dostal Polidar, ale zvolil zlé zakončení a trefil brankáře. Do konce poločasu hrál více na míči domácí tým, ale na šance vyhráli hosté, kteří si vyvářeli velmi dobré brankové příležitosti. Do druhé půle nastoupili fotbalisté velmi bojovně. V 54. minutě hráč Slovácka nacentroval míč do pokutového území, který padal přímo na brankáře Berana, který nedokázal brankář Beran zpacifikovat - 1:0. Příbram se nevzdávala a hráči cítili, že mají na to, aby tento zápas zvládli. Tlačili se dopředu a odměnou jim byla po krásné akci Polidara s Lukavským penalta, kterou proměnil Hloušek - 1:1. Po penaltě se hra zklidnila. Až v 75 minutě po standardní situaci se po hrubých chybách několika hráčů prosadil domácí tým - 2:1. Posledních deset minut se Příbram tlačila do šancí marně. Hodnocení trenér Daniel Huňa: "Zápas se mi opravdu hodnotí velmi špatně. Hráči po zápase věděli, že jsme na Slovácku nezaslouženě ztratili body. Hráli velmi zodpovědně a vytvářeli si takové příležitosti, které si za celý zápas nevytvořil ani domácí tým. Takový je ale fotbal. Musím kluky pochválit za jejich nasazení a vůli uspět. Na druhou stranu se musíme poučit z takových chyb, které jsme v tomto zápase udělali. Ještě bych rád vyzdvihnul výkon domácího brankáře, který zajistil, že jedeme domů bez bodů."
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu