I.Celostátní liga U 19, 4. kolo
Teplice vs. Příbram
Branky: 25. Ptáček, 92. Čížek
Příbram: Melichar, Šíma, Benda, Mezera (75. Čížek), Jelínek, Janoto, Nezník (56. Pecka), Hloušek ( 65. Vavruška), Lukavský, Ptáček, Polidar

U19 - Čekala nás dohrávka s Teplicemi

Tomáš Větrovský

Příbram přijela do Teplic, které také potřebují sbírat body. Bylo vidět na obou týmech, že nikdo nechce udělat chybu. Zápas neměl velkou kvalitu ve hře. I přes to měla Příbram v prvním poločase více ze hry a odměnou jim byla branka Ptáčka na 0:1. I začátek druhé půle vypadl tak jak první. Než v 53. a 56. se dvakrát do míče za velkým vápnem opřel domácí hráč Schettl a nechytatelnými střelami otočil výsledek zápasu 2:1. Příbram začala více útočit a otevírala tím prostor na protiútoky domácích, které nedokázali Tepličtí využít. Za to hosté se dostávali do 100% šancí a vytvářeli si standartní situace. Až v nastaveném čase dokázal dopravit míč do branky Teplic Čížek. Na penalty měli více štěstí Teplice a získali 2 body. Trenér Daniel Huňa – „Na hráčích jsem viděl že opravdu chtějí uspět a v Teplicích neprohrát. Některé situace jsme řešili opravdu moc jednoduše, jen abychom neudělali žádnou chybu. První poločas jsme zvládli. Ve druhé půli nás soupeř zaskočil dvěma nádhernými střelami, které Melichar neměl šanci chytat. Spíše mě mrzí, že jsme soupeře nechali s tohoto prostoru dvakrát zakončit. Pak jsme vsadili více na ofenzívu. Ale jak už v minulosti, tak i teď jsme nedokázali proměnit vyložené šance. Jsem rád, že kluci makali až do samého závěru zápasu a získali zasloužený bod. Mrzí mě také penalty, které jsme špatně kopali.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu