16.09.2017
I.Celostátní liga U 19, 6. kolo
Příbram vs. Zlín
Branky: 8. Matějka, 70. Fortelný
Příbram: Melichar, Benda, Šíma, Jelínek, Mezera, Janota, Nezník (63. Vavruška), Lukavský, Hloušek (70. Čížek), Belej (33. Ptáček), Polidar
Už od první minuty bylo vidět, že nás nečeká jednoduché utkání. Sparta vstoupila do zápasu velmi aktivně. Vůbec nám nechtěla půjčit míč. Když jsme se k němu dostali, tak hned nás napadali a míč získali zpět. Odměnou jim byla branka v 8. minutě. Od 20. minuty se aktivní hra hostů zklidnila a Příbram se dostávala do zajímavých šancí, které ale nedokázala proměnit. Ve druhé půli se hra přelévala. Šťastnější byla opět Sparta. Která přidala další branku a zvítězila 0:2. Trenér Daniel Huňa – „Mrzí mě, že jsme nezachytili úvod utkání. Bylo vidět, že hráči mají respekt před soupeřem a zbytečně je nechávali hrát, rychle a nepřesně jsme se zbavovali míčů. Od 20. minuty jsme k soupeři rychleji dostupovali, získávali míče a začali si věřit. Bohužel nás trápí koncovka a na to jsme doplatili. Věřím, že na tom zapracujeme a budeme proměňovat šance, do kterých se v zápasech dostáváme.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners