26.09.2017
Bohemians 1905
Příbram
Branky: Hloušek, Lukavský
Příbram: Melichar, Jelínek, Šíma, Benda, Mezera, Nezník (90. Lukavský), Hloušek, Pecka, Lukavský (90. Belej), Janota, Polidar

U19 – Tři body za soudržnost

Tomáš Větrovský

Dorost dokázal přivézt ze hřiště Bohemians důležité tři body.
Vstup do zápasu se hráčům Příbrami nevyvedl, již v první minutě prohrávali 1:0. První poločas byly k vidění příležitosti na obou stranách hřiště. Tu největší měl Lukavský, který sám před brankou zakončil mimo bránu. Do druhé půle vstoupila Příbram mnohem aktivněji a odměnou jim byla branka Hlouška 1:1. Poté se v pokutovém území domácích krásně uvolňoval Janota, který byl zřejmě faulován, ale penalta se nepískala. Následně po reakci na penaltovou situaci dostal Hloušek červenou kartu. Příbram se více zatáhla. Hrála velmi pozorně, soupeře nepouštěla do velkých šancí, a čekala na příležitost zaútočit. To se povedlo, když deset minut před koncem dal druhou branku Lukavský. Dokonce zápasu si hosté výsledek pohlídali. Trenér Daniel Huňa: „Jsem moc rád, že se kluci sami přesvědčili o tom, jak silným týmem jsou, když pracují jako jeden tým.“
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners