Příbram: Melichar, Benda, Šíma, Mezera, Jelínek, Nezník, Pecka (77. Vlček), Belej (87. Sirotek), Lukavský (86. Ptáček), Janota, Polidar

U19 - Velmi kvalitní soupeř

Tomáš Větrovský

Na penalty zvítězili domácí a získali cenné dva body.
Na hřiště do Příbrami přijel velmi kvalitní mládežnický tým s Olomouce. Příbram nečekalo nic jednoduchého. A už ve 4. minutě prohrávali domácí jedna nula po velké chybě, kterou hosté využili. Čekalo se, že tým Olomouce bude nebezpečný a že to bude velmi složité utkání. Ale vše bylo úplně jinak. Příbram hrála velmi pozorně v obraně a snažila se cpát před branku hostů. Ve 37. minutě se krásně dostal před obránce Belej a byl faulován. Penaltu proměnil Pecka a do kabin se šlo za stavu 1:1. Druhá půle začala tak, jak končil první poločas. Domácí byli mnohem aktivnější a soupeř se nemohl dostat k zakončení. Bohužel Příbram nastřelila jen tyč a už nedokázala přidat další branku. Na penalty zvítězili domácí a získali cenné dva body. Trenér Daniel Huňa: Moc mě mrzí chyba, která předcházela brance hostů. Musíme se těchto zbytečný branek vyvarovat. Na druhou stránku jsem moc rád, že kluci podali dobrý výkon a nepustili tak kvalitního soupeře do žádné brankové příležitosti. Myslím, že si ty dva body zasloužili.