I.Celostátní liga U 19, 16. kolo
Příbram vs. Brno
Branky: Puchmertl 2, Šíma, Polidar, Jílek
Příbram: Beran - Benda, Puchmertl, Šíma, Jelínek, Vlček, Hloušek, Lukavský (65. Pecka), Janota (76. Čížek), Jílek, Polidar (65. Ptáček)
Snažili se být aktivní, napadat rozehrávku soupeře a cpát se do zakončení. Bylo jen otázkou času, kdy se Příbram prosadí. Nešlo to ze hry, a tak se Příbrami pomohly standardní situace. Po půli se šlo do šaten za stavu 3:0, kdy skórovali Puchmertl, Šíma a Polidar. Do druhé půle nastoupila Příbram opět aktivně a přidala další dvě branky. Domácí hráli nadále velmi pozorně a nepouštěli soupeře do žádné šance. Až v poslední minutě se Opava dostala do příležitosti a proměnila. Trenér Daniel Huňa: "Jsem moc rád, že jsme zvládli první zápas v novém roce. Hráči hráli zodpovědně. Bylo vidět, že si zápas užívají a že pracují na 100% a to mě moc těší. Jediné, co mě v tomto zápase mrzí, je inkasovaná branka v poslední minutě."
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu