I.Celostátní liga U 17, 10. kolo
Příbram vs. Plzeň
Branky: 21. Wojatschke, 29. Wojatschke, 34. Wojatschke, 49. Barkov, 73. Kostka
Příbram: Czedron - Zálešák, Kulig, Hasala, Fulnek - Šafář (41. Juroška), Krajčo, Martiník - Žídek (50. Šec), Barkov (55. Rýc), Wojatschke (41. Kostka)
Plzeň: Absolín – Češka, Lojín, Naswetter (45. Kareš), Matoušek – Skočdopole, Navrátil, Vokurka, Zemánek (45. Kubík), Polanský - Vohradský
(tucne)Komentář trenéra Strejce:(/tucne) Dnešní zápas jsme absolutně nezvládli a soupeři jsme tři body odevzdali. Kluci si nebyli schopni víckrát za sebou nahrát, vždy míč lehce odevzdali soupeři. V prvním poločase jsme měli problémy s organizací obranné hry. Tento zápas jsme vůbec nezvládli, snad si z těch mnoha chyb vezmou kluci ponaučení, které využijeme v následujících kolech, kdy nás čekají soupeři, kteří by měli být na podobné úrovni jako my. (tucne)Hodnocení trenéra soupeře Radka Slončíka:(/tucne) Celé utkání jsme měli herní převahu, ve všech herních činnostech jsme byli lepší a při ještě kvalitnější koncovce mohlo být skóre vyšší. Kluci hráli s chutí, zaslouženě jsme vyhráli.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO