Petřín Plzeň vs. Příbram
Branky: 27´ a 56´ Šípek, 47´ Vošlajer - 61´ a 64´ Vohradský, 77´ Navrátil
Petřín Plzeň: Bleha - Hak, Kiec, Poláček, Vávro - Vošlajer, Donát, Štipák, Lihařík (52´ Šaněk) - Šípek (71´ Hájek), Králíček
Příbram: Absolín – Vokurka, Lojín, Naswetter, Skočdopole – Navrátil, Zemánek, Kubík, Obdržal, Polanský (41´ Češka) - Vohradský
První poločas se odehrával za územní převahy soupeře, ale do šancí se příliš nedostával. Obrovskou šanci nevyužil Vohradský, když přehodil brankáře, ale bohužel netrefil branku. V poslední minutě prvního poločasu jsme mohli vyrovnat, ale nejprve Vohradského vychytal brankář a dorážku Obdžala vykopl z brankové čáry soupeřův obránce. Druhý poločas probíhal v podobném duchu, Hradec zvýšil své vedení na 3:0. V 61´ se nám podařilo snížit a kluci začali cítit, že ještě utkání není prohrané. Zbytek zápasu jsme jasně ovládli. Těsně před koncem se nám podařilo vyrovnat, po chybě soupeřova brankáře. Penalty jsme nezvládli, ale přesto je bod úspěchem. Komentář trenéra Strejce: Proti kvalitnímu soupeři jsme podali velmi bojovný výkon a odměnou mám byl jeden bod. Kluky musím za celý zápas pochválit, neustále soupeře napadali a nutili ho k chybám, které se nám na závěr zápasu podařilo využít. Hodnocení trenéra soupeře Marka Kuliče: Do zápasu jsme vlétli aktivně, hráli jsme pohledný kombinační hru, soupeře jsme zamáčkli na jejich polovinu prakticky po celý první poločas. Do vedení jsme se dostali v 27. minutě, kdy po krásném centru Vošlajera se dobře prosadil Šípek. Do poločasu mohlo být skóre daleko výraznější, chyběla nám však ve většině případů větší kvalita v předfinální a finální fází. Do druhého poločasu jsme vstoupili obdobně, ve 47. minutě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, kdy Králíčkovu střelu dorazil do sítě Vošlajer. V 56. minutě přidal po ukázkové akci Šaněk - Donát - Vošlajer druhý gól v utkání Šípek. Do té doby byl na hřišti pouze jeden tým. Poté jsme se z nepochopitelného důvodu zcela zhroutili, začali jsme kazit jednoduché přihrávky a dostali soupeře do hry. Vyústěním byla fáze, kdy soupeř kopal 5 rohů za sebou a při posledním Bleha špatně vyrazil míč, Donát měl špatné bránící postavení a soupeř dokázal snížit. Za 3 minuty později se lacino nechal obehrát Poláček a soupeř snížil na rozdíl jedné branky. 3 minuty před koncem soupeř vyrovnal, když vybíhající Bleha netrefil míč. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější. Zbytečně jsme však velice dobře rozehraný zápas nedokázali dotáhnout do vítězství.