1.FK Příbram
16.10.2017
Česká fotbalová liga žen, 7. kolo
3:0
Příbram vs. Zlíchov
Branky: 43. Řezaninová, 55. Řezaninová, 71. Smíšková
Rozhodčí: Hudeček – Přibík, Šrámek
Příbram: Vacíková – Dědinová, Boukalová, Kočová, Branžovská – Kopáčková, Císařová I., Vyskočilová, Pilousková (61. Vavrušková) – Smíšková, Řezaninová (71. Blahovcová)

Pohodlná výhra

Jan Vostrý

Po celou dobu utkání jsme diktovali tempo a hostující hráčky nepustili na dostřel domácí branky.
Již v 1 min. utkání jsme měli obrovskou šanci, když se na hostující brankařku řítila Řezaninová, ale hostující branku minula. Šance jsme si nadále vytvářeli, ale největší problém této sezóny je jejich proměňování. V závěru poločasu jsme se dočkali vedoucího gólu, když Smíšková přihrávkou za obranu našla Řezaninovou 1:0. Začátek druhé poloviny přinesl navýšení skóre, když po přihrávce Kopáčkové „propálila“ hostující brankařku opět Řezaninová. Další branku přidala Smíšková, která utekla hostující obraně a zvýšila na 3:0. Hostující tým se k žádné vážnější akci nedostal, neboť se po celou dobu zápasu pouze bránil.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
neděle 8.12.2019
FORTUNA:LIGA, 19. kolo
14:30h
SK Dynamo České Budějovice
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners