17.01.2018
Příprava A tým, 8. kolo
Ried vs. Příbram
Ried: Gebauer – Kerhe, Haring, Boateng, Marcos – Walck, Wiessmeir, Grgic, Durmus – Froschl, Chabbi
Příbram: Boháč – Zápotočný, Tregler, Kodr, Skácel – Grajciar, Květ – Fantiš, Průcha, Matoušek – Ayong Střídali: Jurčo, Kilián, Antwi

Kvalitní utkání s Riedem

Tomáš Větrovský

Příbramští v rámci přípravy zavítali do rakouského Riedu.
Již druhé utkání v novém roce odehráli příbramští fotbalisté. Tentokrát proti vedoucímu týmu 2. rakouské ligy SV Riedu. První půle byla spíše v režii domácích, ovšem obrana a brankář 1.FK Příbram nedovolili soupeři rozvlnit síť. Druhé půle byla vyrovnanější a v posledních 20 minutách pak otěže zápasu převzali naši fotbalisté a měli dvě zajímavé příležitosti ke skórování, které však nebyly využity.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.