1.FK Příbram
03.02.2018
Příprava A tým, 14. kolo
9:0
Příbram vs. Sedlčany
Branky: 31. Květ, 48. Ayong, 50. Květ, 51. Matoušek, 57. Matoušek, 59. Průcha, 61. Ayong, 67. Květ, 70. Hlúpik
Příbram: 1. Kočí - Vávra, Tregler, Soldát, Mitorvič - Jandera, Květ, Klán, Průcha, Liu - Mustafič 2. Kočí - Jandera, Tregler, Soldát, Kodr - Hlúpik, Matoušek, Květ, Ric, Průcha - Ayong

Vysoká výhra a vítězství v turnaji

Zdeněk Brož

Příbram vyhrála i ve druhém sobotním utkání v rámci turnaje O pohár starosty města Příbram. Nad divizním týmem Sedlčan jsme vyhráli vysoko 9:0.
Zimní turnaj dostal svůj pravý význam během odpoledne, kdy na plochu umělého hřiště Spartaku Příbram napadala vrstva sněhu. Oba týmy se ve finálovém utkání s tímto terénem hodně praly. První poločas finálového zápasu tak ozdobila jediná branka, kterou vstřelil Roman Květ. Po změně stran si náš tým zapnul gólostroj a na konci zápasu byla k vidění vysoká výhra 9:0. Hattrick zaznamenal Roman Květ, po dvou brankách vstřelili Jan Matoušek a Karsten Ayong. Z první branky v příbramských barvách se radoval Petr Průcha a ve i ve druhém utkání se trefil Filip Hlúpik, čerstvá posila našeho celku. Po skončení utkání převzal náš tým od organizátorů čestnou trofej za první místo v turnaji pohár starosty města Příbram.
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.