I.Celostátní liga U 17, 18. kolo
M. Boleslav vs. Příbram
Branky: 59. Šafařík
Příbram: Beran - Jelínek, Puchmertl, Benda, Šíma, Vlček (71. Nezník), Pecka, Hlošek (79. Mezera), Lukavský, Janota (61. Belej), Polidar
Pardubice jsou doma vždy velmi nepříjemným týmem. Od začátku zápasu bylo vidět, že to bude spíše bojovný zápas, a že nikdo nebude chtít udělat chybu. Chvílemi to připomínalo spíše dospělý fotbal.Zápas se hrát velmi takticky. Do první vážnější šance se dostala Příbram, ale Lukavský hlavou neskóroval. V průběhu utkání přibývaly standardní situace, ale nedokázali jsme se prosadit. Druhá půle začala podobně jako ta první. Bylo jen otázkou času, jestli některý z týmů udělá chybu a soupeř dá gól. Bohužel v 59. minutě se ze standardní situace prosadil domácí hráč Šafařík. Příbram hru otevřela a začala více útočit. Pardubice ale hráli velmi pozorně a nepouštěli hosty do žádné velké šance. Až po pěkné přihrávce za obranu šel sám na branku Lukavský, ale jeho šanci zastavil praporek pomezního. Do konce zápasu už nepadla žádná branka a domácí se radují z velmi vydřených bodů. Trenér Daniel Huňa: "Věděli jsme, že nás v Pardubicích nečeká nic lehkého. Pardubice se vždy prezentovali jednoduchou a silovou hrou. Myslím, že jsme na to byli dobře nachystaný a že jsme v soubojích byli dostatečně silní. Co mě ale mrzí je, že jsme nehráli více fotbalu a přizpůsobili se spíše hře Pardubic. Je škoda, že jsme nezískali alespoň bod, který by byl nejspíš spravedlivý."