11.03.2018
ČLD U16, 16. kolo
Vyšehrad vs. Příbram B
Branky: 23. Šimek, 70. Kubart (pen.). - 72. Polanský
Vyšehrad: Horníček - Dastych. Kubart, Řehák, Malinský - Gočaltovský, Šimek - Formáček (61. Polívka), Sychra (71. Řezníček), Balog (50. Flídr) - Lebiš (66. Kulhánek)
Příbram B: Smrkovský – Vokurka, Lojín, Hošťálek, Kareš (66´ Češka) – Navrátil, Naswetter, Kubík, Zemánek, Polanský - Vohradský
Po vyrovnaném úvodu, se jako první dostal do šance Polanský, který po míči za obranu nedokázal přehodit vybíhajícího brankáře. Nedáš dostaneš, i tentokrát platilo toto pravidlo. Krátce po šanci Polanského, prošli hráči Pardubic středem a vstřelili úvodní branku. I druhý poločas byl vyrovnaný, žádný z týmů si nevytvořil trvalejší převahu a hra se odehrávala spíše mezi vápny. V 70´ se soupeř dostal do ojedinělé brejkové situace, ze které vytěžil penaltu. Po centru si v pokutovém území nepohlídal Vokurka protihráče a nešikovně ho fauloval. Za dvě minuty využil zaváhání Pardubické obrany Polanský. Nepovedený výkop brankáře Smrkovského našel Vohradského a ten přihrál Polanskému, který utekl obránci a obstřelil brankáře. Vyrovnat jsme bohužel už nestihli. Komentář trenéra Strejce: Vyrovnaný zápas v poli i na šance, akorát soupeř proměnil o jednu více, opět z penalty (zase zbytečně fauloval Vokurka). S obranou fází jsem celkem spokojen, stále nás trápí individuální chyby, které nás stojí i lepší výsledky. V útočné hře nám chybí více kreativity a nápadů, díky kterým bychom soupeře něčím překvapili.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim
24. 03. 2024
?? FK ANKETA // Haaland nebo Kane, který útočník je populárnější u U15? #fk #pribram #fkpribram